jueves, 6 de mayo de 2010

Informacja prasowa Costy de Valencia

Szkoła językowa Costa de Valencia prezentuje wskazówki i triki pomocne w nauce hiszpańskiego

Walencja. Pewna doza dyscypliny i właściwe nastawienie są niezbędne podczas nauki hiszpańskiego, ale z pomocą odpowiednich wskazówek przychodzi to o wiele łatwiej. Costa de Valencia sprawdzona i uznana szkoła językowa, zestawiła szereg wskazówek i trików które ułatwiają naukę hiszpańskiego. Ta znajdująca się w sercu Walencji szkoła języka hiszpańskiego wspiera najnowocześniejsze metody nauczania i promuje osiągnięcia studentów. To z kolei prowadzi do zwiększenia motywacji kursantów.

„Łączenie różnorodności i zabawy w nauce hiszpańskiego są dla nas jedną z kwestii priorytetowych”, stwierdza Andreas Teßmer, założyciel i zarządzający Costa de Valencia. „Kto uczy się nie opierając się na żadnej metodzie szybko traci chęci do nauki. Efektywnym sposobem nauki hiszpańskiego jest stosowanie go w możliwie wielu sytuacjach życia codziennego. Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii nieświadomie trenuje nasze kompetencje językowe i prowadzi do szybkich sukcesów.

Codzienny kontakt z nativami i indywidualnie dobierany do każdego uczącego się materiał

dydaktyczny przynoszą widoczne rezultaty”.

Aby wspierać kursantów i wszystkich zainteresowanych w ich zdobywaniu umiejętności językowych, pracownicy naszej szkoły Costa de Valencia w Hiszpanii, opublikowali cenne wskazówki i triki pomocne w nauce hiszpańskiego. Pod tym adresem można znaleźć wiele przydatnych informacji podczas pobytu językowego w Hiszpanii, jak również osobę kontaktową, która służy pomocą i poradą.

http://www.costadevalencia.com/pl/1-szkola-jezykowa-hiszpanski/1-szkola-jezykowa-hiszpanski.asp

No hay comentarios:

Publicar un comentario