jueves, 30 de enero de 2014

Uczniowie hiszpańskiego spędzają niesamowity pobyt w Walencji.

Uczniowie  języków z całego świata korzystają ze swojego pobytu na Morzem Śródziemnomorskim.

 

Walencja. Każdego roku tysiące i tysiące uczniów hiszpańskiego przyjeżdżają do trzeciego największego miasta w Hiszpanii aby poprawić i udoskonalić swoje umiejętności językowe. Szkoły hiszpańskiego w Walencji oferują unikalną atmosferę do nauki hiszpańskiego: Walencja jest bogata w fascynujące miejsca turystyczne oraz  posiada wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

 

Aby uczniowie mogli poznać kulturę hiszpańską jak i walencką, szkoły językowe w Walencji organizują różnorodne formy spędzania wolnego czasu. W ten sposób, uczniowie posiadają idealną możliwość  aby ćwiczyć swój hiszpański jak i poznać osoby z całego świata.

 

Nie tylko w weekend ale również w środku tygodnia szkoły oferują różne formy spędzania czasu wolnego. Szkoła hiszpańskiego Costa de Valencia organizuje nawet pięć zajęć fakultatywnych każdego dnia, np. wyjścia do Starego Miasta, na plażę, wyjazdy do “La Albufera”, słodkowodnego jeziora, kursy salsy, kolację tapas, itd. Odbywają się również wyjazdy do dużych miast Hiszpanii, takich jak Madryt czy Barcelona. W ten sposób uczniowie mają możliwość nie tylko zwiedzenia ośrodków turystycznych każdego z miast, ale również mogą zagrzewać do boju piłkarzy Valencia C.F. podczas rozgrywek piłkarskich.

Dlatego też, w przyszłym tygodniu, 1 lutego, uczniowie jadą do Barcelony aby spędzić tam wspaniały dzień.

 

Oprócz tego, szkoła wraz z uczniami uczestniczy w słynnych świętach hiszpańskich i walenckich, takich jak Tomatina de Buñol, która odbywa się 27 sierpnia, słynna i odwiedzana przez ludzi z całego świata.

 

Wszystkie te zajęcia służą jako pomoc w procesie nauczania i łączą się  z codziennymi  zajęciami hiszpańskiego w szkołach językowych, uznanych przez Instytut Cervantesa. Przynależność do sieci Centrów Akredytowanych przez Instytut Cervantesa gwarantuje kursy hiszpańskiego na wysokim poziomie, jako, że spełniają normy nadane przez Instytut Cervantesa.

 

Zakwaterowanie jakie poleca szkoła to pobyt u rodziny hiszpańskiej. Dla tych, którzy preferują więcej swobody i niezależności, polecamy wynajem mieszkań poprzez stronę Globexs.

 

Dzięki temu, w szkole hiszpańskiego Costa de Valencia uczniowie mogą przemienić swój pobyt w coś wyjątkowego- w pobyt, którego nigdy nie zapomną.

 

 

 

No hay comentarios:

Publicar un comentario